Социални мрежи:
Нови слушалки.
Страница 1 от 1, има 6 мнения
1

S0uLKe3peR - 25.12.13, 03:30 [последна редакция: 25.12.2013, 03:48]

главно мнение

Така в момента съм раздвоен между

Razer Kraken PRO Black,
Razer Kraken 7.1
и
Steel Series Siberia v2

Раздвоен съм кои да взема, защото гледам, че в интернет има и други предложения..Вие какви бихте избрали и какви ползвате?

До 180-190лв

МОЛЯ ВИ НЕ МИ ПОСТВАЙТЕ САМО И ЕДИНСТВЕНО ЛИНКОВЕ ОТ GAMINGGEAR! ИСКАМ КАЧЕСТВО, А НЕ РЕКЛАМА, КОЯТО ДА МИ ИЗЛЕЗЕ ПОСЛЕ СКЪПО! Чувал и за други марки слушалки като Sennheiser и др.
Администратор NEpo - 25 декември 2013, 11:30 [последна редакция: 25.12.2013, 11:31]
Image
МЕГА ЛУДИТЕ СЛУШАЛКИ искаш, не искаш линкове от ГГ :) Тези слушали струват 199 лева, в България може да ги намериш само в gaminggear. Навсякъде другаде са по 450 лева (280/300$). Нереално добри слушалки са и са на нереална цена! Пробвал съм ги и смятам след празниците да си взема едни.
S0uLKe3peR - 25 декември 2013, 12:27
NEpo написа:МЕГА ЛУДИТЕ СЛУШАЛКИ искаш, не искаш линкове от ГГ :) Тези слушали струват 199 лева, в България може да ги намериш само в gaminggear. Навсякъде другаде са по 450 лева (280/300$). Нереално добри слушалки са и са на нереална цена! Пробвал съм ги и смятам след празниците да си взема едни.

Аз харесвам gaminggear просто има някаква тенденция само от там да поствате линкове. Иначе ДА! УНИКАЛНА ОФЕРТА.. признавам ги тия хора..!
Credicle - 25 декември 2013, 13:09 [последна редакция: 25.12.2013, 19:48]
Е, няма как да е по друг начин, като зад GG, AFKTV и ESL.bg стоят долу-горе едни и същи хора :)
S0uLKe3peR - 25 декември 2013, 15:47

Това са много хубави слушалки, но в момента не мога да си ги позволя :)
Mitoss - 28 февруари 2014, 20:18
Темата е малко стара , но понеже и аз се мъча да се ориентирам за нови слушалки реших да пиша в тази тема и да не отварям нова.
Слушалките на които съм се спрял са Steelseries Elite , но за съжаление имам много въпросителни към тях , никога не съм ползвал продукти на Steelseries , а Elite са около 380 - 400 лв което не е никак малко. Прочетох доста неща за Steelseries Elite в интернет но така и не мога да се ориентирам в крайна сметка заслужава ли си покупката им (мненията варират от ''най - добрите които са създавани'' до ''абсолютна загуба на пари''). Тъй като мненията винаги са субективни и никога не знаеш дали това не е hate ще съм много благодарен ако някой е ползвал тези слушалки да сподели впечатленията си от тях (ще ми бъде много полезен особено с мнение за микрофона и звуковата карта които са най - много критикувани).
Страница 1 от 1, има 6 мнения
1
© 2012-2020 - AFK TV / Gaming Entertainment

AFK TV запазва бисквитки на компютъра Ви. Използвайки сайта Вие се съгласявате с това.